Diamante


Informacje:

Nazwa: Diamante
Adres: Grobla 17
Kod pocztowy: 61-859
Miejscowość: Poznań
Telefon: 691 777 166
WWW: https://www.diamante.pl/

Diamante | Poznań przedłużanie włosów


Nie jesteś zadowolony ze swojego wyglądu? Twoje włosy są nijakie i nie masz pomysłu, co zrobić, żeby je wzmocnić? Na rynku jest wiele kosmetyków, które w założeniu mają pomóc w odbudowie zniszczonych włosów, ale wymaga to czasu, cierpliwości i systematyczności.

Jest tyle metod zagęszczania włosów, a Ty nie wiesz, na który sposób się zdecydować? Łatwo znaleźć w Poznaniu salon, który zajmuje się przedłużaniem włosów. Sprawdź ofertę diamante.pl i przyjdź na bezpłatną konsultację, w której trakcie doświadczony stylista dobierze odpowiedni kolor pasemek do Twoich włosów i ustali razem z Tobą cenę zabiegu zależną od długości włosów i wybranej metody.

A może przy okazji zadowoli Cię fakt, że salon fryzjerski Diamante oferuje szeroką paletę usług z zakresu koloryzacji włosów, strzyżenia i modelowania, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i włosy, a także manicure i pedicure – męski, jak i damski? Skorzystaj z komfortu, jaki daje możliwość wykonania kilku usług w jednym miejscu. Wyjdź z salonu odmieniony ze świadomością, że nad Twoim zadowoleniem pracował sztab doświadczonych profesjonalistów.

Utworzono: 2019-03-11Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyBiuro Podróży WakacjeOK

Poznań

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

Września

SZYMON WIŚNIEWSKI PROICT, SKLEP PATRONACKI FRITZBOX.COM.PL

Poznań

© Copyright 2019 | www.dniwegrzyna.pl