P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska


Informacje:

Nazwa: P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska
Adres: Zielona 55
Kod pocztowy: 33-300
Miejscowość: Nowy Sącz
Telefon: 733 23 23 98
WWW: https://stylo-dom.pl/

Tapety imitacja kamienia


Dzięki firmie stylo-dom.pl ściany Twoich wnętrz zyskają niepowtarzalny charakter. Sklep oferuje szeroki wybór tapet, które wyróżniają się ciekawymi motywami. Bogactwo wzorów sprawia, że bez wątpienia każdy klient znajdzie w nim coś dla siebie.

Twoim marzeniem jest ściana z surowych kamieni, lecz z różnych przyczyn nie możesz jej mieć w naturalnej odsłonie? W sklepie znajdziesz jakościowe tapety z imitacją kamienia. Uniwersalne motywy kamienne sprawdzą się w różnych pomieszczeniach: kuchni, salonie, sypialni czy łazience. To od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz. Różnorodna kolorystyka tapet pozwala na ich kreatywne wkomponowanie w przestrzeń domu.

W ofercie sklepu znajdziesz tapety papierowe, których główną zaletą jej przede wszystkim atrakcyjna cena, i tapety winylowe, cechujące się podwyższoną odpornością na zanieczyszczenia i wilgoć.

Utworzono: 2018-04-10Wystaw komentarzUżytkownik Franciszek Pietrzak dodał komentarz Ocena 5
Tapety w danym mieszkaniu ot wybór danych domowników, a każdy ma inny gust. mi się podoba moja a mam imitację kamienia i fajnie się czuję w swoim mieszkaniu.
Opublikowano: 2018-10-05 10:09:51
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyCeram City

Kraków

Centrum Rozwoju Edukacji A-Z

Warszawa

Master4Car

Kraków

© Copyright 2019 | www.dniwegrzyna.pl