Euroschola.eu


Informacje:

Nazwa: Euroschola.eu
Adres: 1 Maja 9
Kod pocztowy: 46-043
Miejscowość: Biestrzynnik
Telefon:
WWW: https://euroschola.eu/

https://euroschola.eu/ • Komputery VAT zero procent


Obowiązujące w Polsce prawo umożliwia placówkom edukacyjnym i wychowawczym kupno sprzętu komputerowego w cenie obniżonej o podatek VAT. To znakomita szansa, którą szkoły, uczelnie wyższe i wszelkiego rodzaju instytucje o charakterze wychowawczo-edukacyjnym mogą wykorzystać z myślą o swoich podopiecznych. Problemem są jednak kwestie formalne, którymi trzeba się skutecznie zająć, żeby móc zakupić komputery z VAT zero procent. Na szczęście kompleksową pomoc w tym zakresie można uzyskać w ramach programu EuroSchola.eu.

Instytucje i organizacje, które przyłączą się do programu Euro Schola, mają ułatwioną drogę do promocyjnego zakupienia wysokiej jakości sprzętu komputerowego. Co ważne, istnieje możliwość obniżenia ceny o podatek VAT nie tylko na same komputery, ale również inne urządzenia, jak np. drukarki, skanery, rzutniki czy routery. To znakomita okazja na wyposażenie placówki edukacyjno-wychowawczej w nowoczesny sprzęt na korzystnych warunkach finansowych.

Utworzono: 2019-02-23Wystaw komentarzUżytkownik erisate dodał komentarz Ocena 4
Oferta na Euroschola.eu umożliwia zakup przez placówki edukacyjne komputerów z zerową stawką VAT. Myślę, że warto się nią zainteresować, gdyż my wyposażyliśmy dzięki niej naszą pracownię komputerową w niższych kosztach. :)
Opublikowano: 2019-04-18 10:43:38
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyOROME SC

Kluczbork

HSI Sp. z o.o.

Opole

Megaobrabiarki

Brzeg

© Copyright 2024 | www.dniwegrzyna.pl