JAVAPPA


Informacje:

Nazwa: JAVAPPA
Adres: Kozielska 130C
Kod pocztowy: 44-121
Miejscowość: Gliwice
Telefon:
WWW: https://javappa.com/

https://www.javappa.com/kurs-angularjs/wartosc-vs-stala


Można było spodziewać się, że informatyka będzie ewoluowała w zawrotnym tempie. Szczególnie jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych i aplikacji. Nie da się ukryć, że ta technologia rozwija się bardzo szybko, co oznacza, że ci, którzy się nie dokształcają i nie poznają nowych rozwiązań, pozostają w tyle. Wie o tym firma javappa.com, która dla odwiedzających ją osób przygotowała specjalny kurs, który traktuje o nowym narzędziu, jakim jest wykorzystywany do tworzenia nowoczesnych aplikacji opartych na jednym adresie URL, AngularJS. 

Wspomniany kurs został podzielony na części, z których można dowiedzieć się nie tylko podstawowych informacji, ale również nauczyć się, jak stosować poszczególne części wspomnianego wyżej narzędzia. 

Jeden z rozdziałów poświęcony został dwóm najprostszym rozwiązaniom, jakimi są wartość i stała. Obie wartości na pierwszy rzut oka są bardzo podobne, co powoduje odczucie, że się duplikują. Czy jednak tak jest? Odpowiedzi na to pytanie można szukać pod linkiem: https://www.javappa.com/kurs-angularjs/wartosc-vs-stala.

Utworzono: 2018-12-28Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyGrupa DrewHome Sp. z o.o. Sp. k.

Żywiec

Maxsote

bytom

CommLED Solutions Sp. z o.o.

Gliwice

© Copyright 2024 | www.dniwegrzyna.pl