Kancelaria Adwokacka Piotr Dorniak


Informacje:

Nazwa: Kancelaria Adwokacka Piotr Dorniak
Adres: Wojska Polskiego 46
Kod pocztowy: 58-500
Miejscowość: Jelenia Góra
Telefon: 887 887 995
WWW: https://www.piotrdorniak.pl

Adwokat świdnica


W kancelarii przyjmowani są klienci, którzy potrzebują konsultacji lub reprezentowania ich interesów w zakresie różnych dziedzin prawnych. O tym, jakie sprawy są podejmowane, można dowiedzieć się ze strony firmowej, znajdującej się pod adresem piotrdorniak.pl. 

Poza poradami i przygotowaniem pism procesowych specjalista zajmuje się reprezentowaniem klientów w sądzie. Najczęściej ma to miejsce wtedy, gdy prowadzone są sprawy z zakresu prawa karnego. Wówczas adwokat dojeżdżający do sądu w Świdnicy może podjąć się reprezentowania zarówno oskarżonego, jak i osoby pokrzywdzonej. Na początku przygotowuje stosowne pisma, a następnie nadzoruje przebieg danej sprawy. Ekspert na bieżąco informuje również klientów o tym, jakie są postępy i kiedy mają pojawić się w sądzie.

Poza zleceniami powiązanymi z prawem karnym często obecności adwokata domagają się sprawy spadkowe, kiedy to osoby mające dziedziczyć nie potrafią zawrzeć ugody odnośnie do spadku lub chcą podważyć zasadność sporządzonego testamentu. 

Utworzono: 2023-02-27Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyRYSOWNIA

Wrocław

JN Projekt

Pęgów

Olimp24 Rafał Klimek

Wrocław

© Copyright 2024 | www.dniwegrzyna.pl