Olimp24 Rafał Klimek


Informacje:

Nazwa: Olimp24 Rafał Klimek
Adres: Psie Budy 14
Kod pocztowy: 50-080
Miejscowość: Wrocław
Telefon: 506-293-277
WWW: https://olimp24.com/

Kurs pływania dla dzieci


Dzieci mają wiele różnych zainteresowań, i dobrze, trzeba im pomóc rozwijać pasje, ale czy da się połączyć lekcje angielskiego z nauką pływania? Da się! Nie wierzysz? Wraz ze swoją pociechą odwiedź szkołę pływania Olimp24 i wybierzcie najlepszy kurs pływania. Jednym z takich kursów jest właśnie pływanie z angielskim, ale to nie wszystko. Szkoła proponuje także pływanie korekcyjne dla dzieci z wadami postawy, czy rehabilitację w wodzie dla dzieci niepełnosprawnych.

Jeśli Twoje dziecko całkowicie nie umie pływać, to nie szkodzi, kurs pływania dla dzieci we Wrocławiu czy Wałbrzychu organizowany jest po to, aby oswoić dzieci z wodą poprzez zabawę. Rekomendowana szkoła prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, od P0 do P5. Możesz zapisać dziecko na indywidualny kurs pływania, ale dzieci raczej najlepiej czują się w grupie. Sprawdź w cenniku, jaka jest różnica w cenie między zajęciami grupowym, a indywidualnymi.

Utworzono: 2018-08-14Wystaw komentarzUżytkownik Wiktor Kowalski dodał komentarz Ocena 5
Na ten kurs pływania zapisałam swojego synka i bardzo mu się podoba, po prostu nie chce wychodzić z wody jak się kończą zajęcia.
Opublikowano: 2019-04-01 10:58:48
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyRYSOWNIA

Wrocław

JN Projekt

Pęgów

Akademia LTCA

Warszawa

© Copyright 2024 | www.dniwegrzyna.pl