Ósmy Krasnal spółka z o.o.


Informacje:

Nazwa: Ósmy Krasnal spółka z o.o.
Adres: Różana 61
Kod pocztowy: 02-569
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 733 661 353
WWW: https://osmykrasnal.edu.pl/

Ósmy Krasnal spółka z o.o. | Integracja sensoryczna warszawa


Rodzice dzieci z autyzmem borykają się z wieloma problemami, w tym także z trudnościami w znalezieniu odpowiedniej placówki przedszkolnej, w której ich dzieci mogłyby się rozwijać i dobrze bawić w towarzystwie innych dzieci z podobnymi zaburzeniami. Prowadzenie takiego przedszkola z pewnością wymaga specjalistycznej kadry, która będzie miała odpowiednie podejście do dzieci. 

Jedną z najnowszych i skuteczniejszych metod rozwoju dzieci z zaburzeniami typu autyzm czy zespół Aspergera jest integracja sensoryczna prowadzona w Warszawie w specjalistycznym przedszkolu na Mokotowie, które ma nazwę Ósmy Krasnal. Oferuje ono logopedię i zajęcia logorytmiczne, podczas których nauczyciele skoncentrowani są na trudnościach dziecka i rozwojem mowy i komunikacji. Starają się, aby bodźce zmysłowe docierały do maluchów, pozwalając im w ten sposób poznawać świat. 

Zajęcia sensoryczne w tej placówce prowadzi doświadczony terapeuta z certyfikatem, który potrafi dostosować ich rodzaj do możliwości dzieci. Ćwiczenia takie odbywają się tutaj raz w tygodniu, aby pobudzić w dzieciach chęć rozwoju.

Utworzono: 2019-08-31Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyBM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Warszawa

Cocktails World - Agencja Barmańska

Warszawa

Roteco Wykładziny Obiektowe

Warszawa

© Copyright 2023 | www.dniwegrzyna.pl