STAR EVENT Sp. z o.o.


Informacje:

Nazwa: STAR EVENT Sp. z o.o.
Adres: Marszałkowska 9/15
Kod pocztowy: 00-626
Miejscowość: Warszawa
Telefon:
WWW: https://www.starevent.pl/

Wypożyczalnia namiotów imprezowych warszawa | https://www.starevent.pl/


To właśnie z oferty tej sprawdzonej firmy warto skorzystać, żeby zorganizować event, który okaże się hitem, ponieważ zajmuje się ona wypożyczaniem różnego rodzaju mebli i innych akcesoriów, jakie świetnie sprawdzą się podczas każdego wydarzenia! W katalogu znajduje się wiele świetnych pozycji, na które można się zdecydować, żeby zapewnić gościom doskonałe warunki do imprezowania.

Ta wypożyczalnia namiotów imprezowych w Warszawie cieszy się sporym zainteresowaniem ze względu na niskie ceny, a także fachową obsługę. W tym miejscu zawsze można liczyć na świetne ceny oraz dużą dostępność wszystkich produktów. Od razu warto skontaktować się z przedstawicielem, aby ustalić szczegóły i zdecydować się na współpracę.

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej? Należy wejść na stronę internetową starevent.pl, bo tam została przedstawiona pełna oferta. Z pewnością uda się wybrać takie meble, które będą pasować do danej imprezy, a w katalogu znajduje się naprawdę wiele pozycji! Przy każdej została podana cena.

Utworzono: 2022-08-16Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyBM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Warszawa

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

Polskie Centrum Szkoleń BHP i Ppoż

Warszawa

© Copyright 2024 | www.dniwegrzyna.pl